Членство

Liikmeks astumise vormi leiad siit: (.pdf); (.doc). 
Lae fail alla, täida ära, allkirjasta (elektrooniliselt) ja saada e-mailile info@bcacc.eu

 

Mida pakume liikmetele?

 1. Olla osa sarnaste huvidega kogukonnast, kus põhimõtteks on kogemuste ja info kogumine ja jagamine. Omavahelist informaalset ja vaba suhtlust.
 2. Infot ja koostööpakkumisi vastavalt tegevusalale ja sihtgrupile (kaubad, teenused, investeeringud). Koda valideerib võimalusel potentsiaalsed äripartnerid lisaks erinevatele andmebaasidele ka enda tegevusvõrgustiku kaudu.
 3. Edendame liikmeskonna omavahelist koostööd ja ühishuve, aitame kaasa nende probleemide lahendamisel läbi B2B ja B2G suhtluse ja kontaktide valitsus- ja valitsusväliste organisatsioonidega.
 4. Anname nii Balti kui Kesk-Aasia liikmetele ning nende partneritele  ettevõtte asutamiseks ja turgudel tegutsemiseks nõu ja leiame partnerid.
 5. Äripartneri otsing kaupade, teenuste impordiks ja ekspordiks; ettevõtte loomine sihtriigis; õigusabi; logistika; viisainfo; kinnisvara üüri- ja müügi ning kolimisteenuste info ja usaldusväärsete teenusepakkujate leidmine; e-residentsus; riikide turuinfo (vajadusel ka sektorite kirjeldus ja lühianalüüs); majanduse- ja ärikeskkonna ülevaated; reisikorraldus;  sündmuste ja ärivisiitide korraldus jne.
 6. Kontakte haridus- ja akadeemiliste ning kultuuriringkondadega.
 7. Regiooni uudiseid ja sündmuste kajastusi sotsiaalmeedia võrgus.

Liikmetasud

 1. Täisliige – 250EUR/a
 2. Ettevõtted/organisatsioonid üle 200 töötajaga – 500 EUR/a
 3. Mittetulundusorganisatsioon – 150 EUR/a
 4. Üksikisik – 100 EUR/a
See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise reeglitega