Liikmed

Mida pakume liikmetele?

 1. Saada osaks sarnaste huvidega kogukonnast, kus põhimõtteks on kogemuste ja info kogumine ja jagamine.
 2. Saada infot ja koostööpakkumisi vastavalt tegevusalale ja sihtgrupile (kaubad, teenused, investeeringud). Koda valideerib võimalusel potentsiaalsed äripartnerid lisaks erinevatele registritele ka enda tegevusvõrgustiku kaudu.
 3. Toetame teie B2B ja B2G suhtlust ning hoiame kontakte valitsus- ja valitsusväliste organisatsioonidega.
 4. Edendame liikmeskonna omavahelist koostööd ja ühishuve, aitame kaasa nende probleemide lahendamisel. Selleks kasutame nii otsesuhtlust, mailinglisti ja sotsiaalmeediat.
 5. Anname nii Balti kui Kesk-Aasia liikmetele ning nende partneritele  ettevõtte asutamiseks ja turgudel tegutsemiseks nõu ja leiame partnerid. Pakume usaldusväärseid õigusabi andvaid partnereid.
 6. Lisateenustena: äripartneri otsing kaupade, teenuste impordiks ja ekspordiks, viisainfo, kolimisinfo, e-residentsus, turuinfo (kirjeldus), majandusülevaated. Ärikeskkonna ülevaated, reisikorraldus, sündmuste ja visiitide korraldus jne.

Liikmetasud

 1. Täisliige – 250EUR/a
 2. Mittetulundusorganisatsioon – 150 EUR/a
 3. Ettevõtted/organisatsioonid üle 200 inimesega – 500 EUR/a

Teenustasud

 1. Üksikpäring (kontaktiotsing):  alates 50 EUR
 2. Müügivihje vahendus (Lead for  business): 100-500 EUR

Teenuste hind on hinnanguline, sõltudes tehtud töö, tehingu suurusest ja ajast.

See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise reeglitega