Рауль Уус

Рауль Уус – успешный эстонский предприниматель, который многие годы работал в Центрально-Азиатском регионе и поэтому непосредственно видел потенциал местных рынков для развития сотрудничества в различных областях. Будучи в постоянном контакте с посольствами и дипломатами стало ясно, что для развития сотрудничества предпринимателей и учреждений стран Балтии и Центрально-Азиатского региона необходимо создать представительскую организацию. Деловые и коммуникативные обычаи в данных странах очень разнятся и требуют гибкого подхода. Это послужило поводом для создания в 2019 году Балтийской Центрально-Азиатской Торговой палаты, которая создаёт, объединяет и сохраняет экономические, образовательные и культурные контакты.

Хейти Мяэмеес,

Heiti Mäemees on pikaajaline diplomaat, kes on töötanud Eesti erinevates välisesindustes alates aastast 1995. Olles töötanud majandusnõunikuna Poolas ja Ukrainas ning esinduse juhi ja suursaadikuna Kasahstanis aastatel 2017-2021 on tal kogemus nii avaliku kui valitsusvälise sektori koostöövõimalustest ettevõtetega. Põhjus, miks Heiti otsustas liituda koja juhatusega on soov panustada Balti Kesk-Aasia Kaubanduskoja missiooni ja eesmärkide täitmisesse,  luues ja arendades eri tegevusvaldkondade vahelist suhtlus ja tegevusvõrgustikku.

See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või sulgedes teate, nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes enda poolt kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise reeglitega